Logo Miasta i Gminy Opatowiec

Początek prac związanych z kolejnym etapem modernizacji świetlicy w miejscowości Kęsów

Na początku listopada rozpoczęto prace modernizacyjne w świetlicy wiejskiej w Kęsowie. Jest to kolejny budynek na terenie gminy Opatowiec objęty remontem w ramach inwestycji pn. „Poprawa efektywności energetycznej budynków publicznych”.
 

Prace rozpoczęto od wykonania nowej instalacji wodnej i kanalizacyjnej w budynku. W dalszej kolejności przeprowadzone zostaną prace związane z budową przyłącza kanalizacyjnego do zbiornika bezodpływowego. Wykonawcą zadania jest firma IG - BUD Pana Jacka Ignacaka z Łatanic, gm. Wiślica.

Wartość prac budowlanych w Kęsowie to ponad 62 tys. zł.

Inwestycja realizowana jest dzięki środkom pozyskanym przez Burmistrza Miasta i Gminy Opatowiec z Programu Polski Ład, które w blisko 90% pokryją koszty realizacji prac, pozostałe środki to wkład własny gminy.


Termin realizacji inwestycji przypada na koniec grudnia 2023 roku.

Galeria zdjęć

Początek prac związanych z kolejnym etapem modernizacji świetlicy w miejscowości Kęsów 01 Początek prac związanych z kolejnym etapem modernizacji świetlicy w miejscowości Kęsów 02 Początek prac związanych z kolejnym etapem modernizacji świetlicy w miejscowości Kęsów 03 Początek prac związanych z kolejnym etapem modernizacji świetlicy w miejscowości Kęsów 04 Początek prac związanych z kolejnym etapem modernizacji świetlicy w miejscowości Kęsów 05 Początek prac związanych z kolejnym etapem modernizacji świetlicy w miejscowości Kęsów 06
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności