Logo Miasta i Gminy Opatowiec

Podziękowania dla Starostów Dożynek Gminy Opatowiec w Kocinie

W dniu 9 września 2025r. Sławomir Kowalczyk- Burmistrz Miasta i Gminy Opatowiec spotkał się ze Starostami Dożynek Gminnych, które odbyły się 17 sierpnia 2025r. w Kocinie.

W trakcie spotkania Burmistrz złożył podziękowania Pani Patrycji Duniec oraz Panu Januszowi Walczakowi za ich aktywny udział i zaangażowanie przy organizacji Święta Plonów. W ramach wdzięczności otrzymali pamiątkowe dyplomy.

Dzięki wspólnym wysiłkom całej społeczności gminy, Dożynki w Kocinie były wyjątkowym wydarzeniem, które przypomniało o wartości ciężkiej pracy rolników i znaczeniu chleba w naszym codziennym życiu.

Galeria zdjęć

Podziękowania dla Starostów Dożynek Gminy Opatowiec w Kocinie 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności