Logo Miasta i Gminy Opatowiec

WIZYTA UCZNIÓW Z RZECZYCY

W dniach 17-18 czerwca 2025 roku przyjechali do naszej Gminy z rewizytą uczniowie wraz z opiekunami ze Szkoły Podstawowej im. Narcyzy Żmichowskiej w Rzeczycy. Późnym popołudniem pierwszego dnia odbyło się spotkanie integracyjne przybyłej młodzieży z uczniami klas VII i VIII ze Szkoły Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Opatowcu. Zebrani bawili się wspólnie, uczestnicząc w zabawnych konkurencjach sportowych, turnieju wiedzy oraz dyskotece na świeżym powietrzu. Kolejnego dnia uczniowie z Rzeczycy udali się na spotkanie z Burmistrzem Miasta i Gminy Opatowiec Sławomirem Kowalczykiem, a także zwiedzali piękny Opatowiec. Później dołączyli do uczniów Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Opatowcu i wraz z nimi bawili się w Leśniczówce „Bażant” na imprezie zorganizowanej z okazji Dnia Dziecka. Tego dnia uczniowie z Rzeczycy zwiedzali również Wiślicę. Podczas całej wizyty młodzież z obu szkół bawiła się wspaniale.

 

Katarzyna Sojka

Galeria zdjęć

WIZYTA UCZNIÓW Z RZECZYCY 17 WIZYTA UCZNIÓW Z RZECZYCY 16 WIZYTA UCZNIÓW Z RZECZYCY 15 WIZYTA UCZNIÓW Z RZECZYCY 14 WIZYTA UCZNIÓW Z RZECZYCY 13 WIZYTA UCZNIÓW Z RZECZYCY 12 WIZYTA UCZNIÓW Z RZECZYCY 11 WIZYTA UCZNIÓW Z RZECZYCY 10 WIZYTA UCZNIÓW Z RZECZYCY 9 WIZYTA UCZNIÓW Z RZECZYCY 8 WIZYTA UCZNIÓW Z RZECZYCY 7 WIZYTA UCZNIÓW Z RZECZYCY 6 WIZYTA UCZNIÓW Z RZECZYCY 5 WIZYTA UCZNIÓW Z RZECZYCY 4 WIZYTA UCZNIÓW Z RZECZYCY 3 WIZYTA UCZNIÓW Z RZECZYCY 2 WIZYTA UCZNIÓW Z RZECZYCY 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności